نتایج جستجو برای عبارت :

موقعیت جغرافیایی روستای دستک

روستای دستک بر کنار دریای خزر و در شمال شهرستان آستانه اشرفیه و شرق بندر کیاشهر قرار دارد. فاصله ی روستا با شهرستان لاهیجان و آستانه اشرفیه حدود ۳۵ کیلومتر می باشد. این روستا از طرف شمال به دریا و از طرف جنوب به روستای محسن آباد و از شرق روستای دهنه سفیدرود و از غرب روستای لوخ و سلیم چاف منتهی می شود. دستک جزء دهستان دهکاء و دهستان مذکور جزء بخش بندر کیاشهر می باشد.
عضو هیات مدیره شرکت آزادراه‌ تهران-شمال اعلام کرد: عملیات ساخت قطعه یک آزادراه تهران-شمال به اتمام رسیده و هم اکنون در حال انجام خط کشی ها، کوبیدن گاردریل ها، و نصب تابلوهای مختلف راهنمایی و رانندگی هستیم.
به نظر می رسد پس از سال‌ها انتظار قطعه یک آزادراه تهران-شمال به روزهای افتتاح خود نزدیک می‌شود و گویا پس از عذرخواهی محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی بابت تاخیر در بهره‌برداری از این پروژه دیگر قرار نیست شاهد امروز و فردا شدن‌ در این زمی
سلام سلام 
اقا بیام تعریف کنم خلاصه پاشم رفع زحمت کنم 
بعد مشهد با قطار رفتیم تهران خونه عمم و چند روری اونجا موندیم.سر یه قضیه با پسر بزرگش کل کل گردیم و بحث کردیم.
خوش گذشن بد نبود.اون چند روز غیر نهمونی و دید و باز فک و فامیل فقط رسیدیم بریم دریاچه مصنوعی تهران.بعد هم تو محرم بود و عزاداری در منزل:)
یه چند تا فیلم از کوچولویی هام از بازی باشمین و اینا پیدا کردم 
با قطار هم اومدیم.عصر تاسوعا راه افتادیم و صبح عاشورا رسیدیم.تو قطار از شانس بد ا
شهردار منطقه 19 از نصب  12 آسانسور در سطح منطقه به منظور سهولت تردد معلولین و افراد کم توان خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه در تشریح اقدامات اجرایی روز جهانی معلولین به احداث آسانسور در ساختمان های فاقد این امکانات اشاره کرد و گفت: طی بررسی های انجام شده 12 ساختمان فاقد آسانسور شناسایی شده اند که تجهیز آنها با هدف سهولت تردد افراد کم توان و پاسخ به نیاز آنها  در دستور کار اجرایی این منطقه قرار گرفته است.وی
گاهی فکر می‌کنم انواع اجنه در بدن پدرم حلول می‌کنند. کارهای عجیبی می‌کند که اگر غریبه‌ای وارد خانه شود با دیدن آن حرکات گمان می‌کند پدرم بازیگری‌ست که هدفش در خانه، برهم زدن کلیشه‌جات روزمره برای ماست. دارد به سمتی می‌رود که ناگهان از راه رفتن باز می‌ماند و شروع می‌کند به خاراندن شکمش. آنقدر سخت، سفت و پرشور شکمش را می‌خاراند که هر لحظه گمان می‌کنم از اصحکاک شکم و ناخن‌هایش، هر آن آتش روشن می‌شود. برایتان بگویم که بعد از تلفن همراهش
بوستان 22 بهمن در محدوده خیابان های قناری، شهرداری جنوبی و شقایق منطقه 19 ویژه کم توانان مناسب سازی و آماده بهره برداری شد .به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان های این منطقه ویژه تردد کم توانان فاز نخست آن در بوستان 22 بهمن با ایجاد 255 مترمربع کف پوش شیاری و سکه ای، نصب 9 قطعه وسایل بدنسازی، ایجاد رمپ و 40 متر مربع نرده مناسب سازی شد.ضمن اینکه درسرویس های بهداشتی این بوستان روشوی، دستک فلزی،زنگ خط
بوستان 22 بهمن در محدوده خیابان های قناری، شهرداری جنوبی و شقایق منطقه 19 ویژه کم توانان مناسب سازی و آماده بهره برداری شد .به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان های این منطقه ویژه تردد کم توانان فاز نخست آن در بوستان 22 بهمن با ایجاد 255 مترمربع کف پوش شیاری و سکه ای، نصب 9 قطعه وسایل بدنسازی، ایجاد رمپ و 40 متر مربع نرده مناسب سازی شد.ضمن اینکه درسرویس های بهداشتی این بوستان روشوی، دستک فلزی،زنگ خط

به سرم زد بروم تا که نماینده شوملااقل صاحب یک منفعتی بنده شوم
گاه چُرتی بزنم یا که بگویم چرتیفیلمم پخش شود سوژه‎ی هر خنده شوم
هر کسی ساز خودش را زند آنجا، من همساز خود را بزنم بلکه نوازنده شوم
دیده‎ام گاه در آنجا که غزل می‎خوانندمن چه کم دارم از آنها که سراینده شوم
می‎زنم نعره و فریاد نُت «دو- دو» راآخر دوره سزا است که خواننده شوم
هر کجا سود اگر بود به آن رای دهمنکند باز در این معرکه بازنده شوم
توی مجلس همه با آدم گُنده بپرمعاقبت مالک برجی
ظهر حال عجیبی داشتم. می‌دونستم که ریاضی از چنگم پریده و تمرکزم به جا نیست. مثل شیمی. سر سلف، از ذوقم به علی گفتم. که بالاخره، بعد از چند سال، تونستم پستی بنویسم که هیچکس نتونه برداشت دقیقی از منظورش بکنه و در عین حال، کسی نگه مبهمه. از رنجی که باعث شده بود من حتما مجبور به نوشتن پست قبل بشم، گفتم. که نمی‌شد ننویسم؛ و فقط از عنوانی که می‌خواستم بذارم، چشم پوشیدم که تعادل نرسیدن منظور دقیق و حذف ابهام، برقرار باشه. و حالا دارم فکر می‌کنم، که نه
محال ممکن است که بتوانی دهان گشادت را ببندی!اگر کسی تورا نشناسد فکر میکند دهانت کوچک است ،با آن لب های کم عرض و نازکت...ولی پشت این دهان چند سانتی ات که از دهان بقیه هم حتی کوچک تر است دهانی به گشادی یک خندق داری!خودت هم میدانی نباید زیاد زر بزنی!آدمی که خیلی زر بزند فقط گند میزند!!!گند! نه حرف!گند میزند! بهتر است دهانت را مثل محکومین قجری بهم بدوزی ،خرجش یک سوزن نخ است ؛نه بیشتر.عوضش راحت میشوی!از دست سبک و سنگین کردن های بعد از حرف زدن!از دست خودت
سیستم قفسه بندی بازویی (کانتی لور)جهت نگهداری بارهایی با گستردگی طولی زیاد ( شاخه ای و لوله ای ) در اوزان سبک و سنگین با جابجایی توشط ماشین آلات مخصوص ( لیفتراک، ساید لودر ، ریچتراک ) مناسب می باشد. سازه قفسه بندی متشکل از ستون های عمودی و بازو های باکس می باشد. در این سیستم بار توسط ماشین حمل پالت، جرثقیل سقفی یا دستی مستقیما بروی بازو های سیستم قرار می گیرد.  زاویه اتصال بازو ها به ستون  مناسب با نوع پروژه از 75 تا 90 درجه به همراه پین سر ریز بازو
هنوز چشمم گرم نشده بود که مادر صدا می زد: «پاشو دختر. این دفتر دستک رو از اطرافت جمع کن زشته مهمون میاد».
حرکتی کردم و خواب و بیدار به بهانه جمع نکردن جواب دادم: «مامان! کتاب و دفتر و خودکار زشته ولی دوتا کاسه شکسته بخریم بزاریم دکور زشت نیست؟ کلی با کلاسه. عید ملت رفتند مسافرت و مهمونی ما هم نشستیم سر کتاب و دفتر. کجاش زشته؟»
- «پاشو دختر این حرف ها فایده ای نداره. الان بتول خانم میرسه آبروی منظم بودنت میره».
- «کی؟ بتول خانم دیگه کیه؟».
- «بتول
۱:توی سروتاب برای فروش کتاب گذاشته بودم. پیام داد که اخر هفته هماهنگ میکنم بیایم کتاب را بگیرم. و دیگر پیام نداد! 

۲:دو هفته بعد سر خیابان استاد ح قرار گذاشت. بیست دقیقه سر استاد ح علاف بودم و نیامد.

۳:رفتم خانه. نوشتم :سلام. بیست دقیقه منتظرتون بودم تشریف نیاوردین. ببخشید نمیتونستم بیشتر منتظر بمونم.
نوشت:گرفتی مارو حاجی؟ دختر مردمو علاف میکنی تهشم میگی نیومدی؟ خیلی بیشتر گفت. همین قدر یادم مانده. 

۴:کتاب را برایش پست کردم. دو روز پ

فروش بذر سبزی و یونجه در اصفهان

بذر به بخشی از گیاهان مورد توجه در کشاورزی و باغبانی گفته می‌شود که می‌تواند به تکثیر و تولید مثل آن گیاه منجر شود. در کشاورزی به هر بخش از گیاه که بتواند نسل دیگری از همان گیاه را تولید کند بذر می‌گویند. بذر یک رابطهٔ زنده بین والدین و نتاج بوده و عامل اصلی انتشار گیاه از یک محیط به محیط دیگر می‌باشد که سبب تداوم نسل‌ها می‌شود. از نظر بیولوژیکی بذر تخمک رسیده و بارور است که قابلیت رشد و تبدیل به یک گیا
*اگر تو زندگیتون کسی رو دارین که وقتی بهش میگین حالم بده و باز سرما خوردگی و سینوزیت و اوتیت با هم سر از وجودم در آوردن ... با حالت نگرانی بهت می گه حواست به خودت نیست ، تو یک سال گذشته این سومین باره که اینطور مریض میشی ... قدرش رو بدونین ... !!! 
ما پرستارها یه بدبختی داریم . اونم اینکه انقدر با انواع ویروس و باکتریها در ارتباطیم که کم کم بدنمون به اونها مقاوم میشه و اگر زمانی به بیماری دچار بشیم دیگه بدونین اون ویروس یا باکتری چه اعجوبه ای بوده که ت
رو به آینه زل زده‌ام و گیر و گرفتار مانده‌ام که چه کنم و چه نکنم.
دستم را زده‌ام زیر چانه‌ام و خودم را نگاه می‌کنم و می‌پرسم:
از خیرش بگذرم؟
سرم را می‌اندازم پایین و نگاه می‌کنم به میز به هم ریخته کنار آینه و دو سه پیکسلی که نمی‌دانم آنجا چه می‌کنند برمی‌دارم و نگاه می‌کنم و از خودم می‌پرسم:
نکند اشتباه فکر می‌کنم؟
از روی صندلی بلند می‌شوم و روی زمین ولو می‌شوم و به آدمی فکر می‌کنم که عکس‌العملم را در مقابلش نمی‌دانم، از یک طرف حامل
رو به آینه زل زده‌ام و گیر و گرفتار مانده‌ام که چه کنم و چه نکنم.
دستم را زده‌ام زیر چانه‌ام و خودم را نگاه می‌کنم و می‌پرسم:
از خیرش بگذرم؟
سرم را می‌اندازم پایین و نگاه می‌کنم به میز به هم ریخته کنار آینه و دو سه پیکسلی که نمی‌دانم آنجا چه می‌کنند برمی‌دارم و نگاه می‌کنم و از خودم می‌پرسم:
نکند اشتباه فکر می‌کنم؟
از روی صندلی بلند می‌شوم و روی زمین ولو می‌شوم و به آدمی فکر می‌کنم که عکس‌العملم را در مقابلش نمی‌دانم، از یک طرف حامل

فروش بذر سبزی و یونجه در اصفهان

بذر به بخشی از گیاهان مورد توجه در کشاورزی و باغبانی گفته می‌شود که می‌تواند به تکثیر و تولید مثل آن گیاه منجر شود. در کشاورزی به هر بخش از گیاه که بتواند نسل دیگری از همان گیاه را تولید کند بذر می‌گویند. بذر یک رابطهٔ زنده بین والدین و نتاج بوده و عامل اصلی انتشار گیاه از یک محیط به محیط دیگر می‌باشد که سبب تداوم نسل‌ها می‌شود. از نظر بیولوژیکی بذر تخمک رسیده و بارور است که قابلیت رشد و تبدیل به یک گیا
اقدام خودجوش خانم های زنبور
با شنیدن نیش زنبور چه احساسی به شما دست می دهد؟ شاید شما هم جزو آن گروه از
افراد جامعه هستید که نسبت به نیش زنبور حساسیت دارید و اگر زنبور شما را بزند یا
بگزد دچار حساسیت شدید می شوید؟ و شاید هم دچار حساسیت نمی شوید ولی درد ناشی
از گزش زنبور برای شما غیر قابل تحمل است. در هر صورت از شما دعوت می کنیم که این مطلب را بخوانید:
همه ساله هزاران نفر در جهان توسط زنبور گزیده می شوند. سر و دست و گوش و
 چشم جاهایی هستند که زنبو
اصول و نکات ایمنی برای کار در ارتفاع و روی داربست + تصاویر

برای کار در ارتفاع از داربست استفاده می‌شود. داربست سازه‌ی موقتی است که به‌وسیله آن افراد می‌توانند جهت انجام عملیات ساختمانی به محل انجام کار دسترسی یابند. احتمال بروز حوادث در صنعت ساختمان بسیار زیاد است. این حوادث اغلب برای افرادی روی می‌دهد که خطرات را نادیده گرفته و با بی‌دقتی موجب بروز حادثه می‌شوند بنابراین با رعایت اصول ایمنی می‌توان از بروز حادثه جلوگیری نمود. برخ
ویلای آخر هفته دوستدار
ویلای  اخر هفته دوستدار در منطقه ایی به نام دستک در شهرستان لاهیجان واقع شده است , سایت پروژه از سمت شمال به صورت بی واسطه با ساحل و از سمت جنوب به زمین های کشاورزی و منظره ایی سرسبز مشرف است . این ویلا یک مکان تفریحی را با ایجاد فرصت های مناسب جهت بهره مندی از پتانسیل های  طبیعی حاشیه سایت برایمان فراهم می کند . تراس هایی درونی و بیرونی همجوار با اتاق ها , تمام فضاهای بنا را به یک نظرگاه تبدیل می کنند که دائما چشمان ما را
ویلای آخر هفته دوستدار
ویلای  اخر هفته دوستدار در منطقه ایی به نام دستک در شهرستان لاهیجان واقع شده است , سایت پروژه از سمت شمال به صورت بی واسطه با ساحل و از سمت جنوب به زمین های کشاورزی و منظره ایی سرسبز مشرف است . این ویلا یک مکان تفریحی را با ایجاد فرصت های مناسب جهت بهره مندی از پتانسیل های  طبیعی حاشیه سایت برایمان فراهم می کند . تراس هایی درونی و بیرونی همجوار با اتاق ها , تمام فضاهای بنا را به یک نظرگاه تبدیل می کنند که دائما چشمان ما را
سوله خرپایی یکی از بهترین نوع های سوله سبک است . اگر می پرسید چرا پس در این مقاله با ما همراه باشید تا هرآنچه درباره سوله سبک خرپایی می خواهید بدانید در اختیار شما قرار دهیم . معرفی سوله سبک خرپایی ، انواع سوله خرپایی، کاربرد ها ، مزایا ، معایب ، قیمت سوله خرپایی ، نحوه اجرا و …. همگی در این مقاله برای شما گردآوری شده است .

سوله خرپایی که یکی از سه نوع سوله سبک می باشد یکی از بهترین نوع سوله های سبک است به این دلیل که به شکل باور نکردنی هم از
کاشت میلگرد
 برای تقویت و مقاوم‌سازی سازه های بتنی نیازبه کاشت میلگرد در بتن است. یکی از مهمترین تحولات در ساخت و ساز سازه های بتنی قابلیت اتصال بتن جدید به قدیم و اتصال اجزا و سازه های فولادی به سازه های بتنی موجود با استفاده از روش کاشت آرماتور و بولت می‌باشد. اتصال و چسب کاشت تعبیه شده بین دو المان، می‌بایست جوابگوی نیروهای وارده به دو المان را از هر لحاظ دارا باشد. در مجموع روش کاشت بولت و آرماتور یکی از کاربردی ترین و اقتصادی ترین روش
پاورپوینت شمع کوبی و انواع روش های آن در 85 اسلاید کاربردی همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع در این پروژه پاورپوینت شمع کوبی و انواع روش های آن در 85 اسلاید کاربردی همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع طبق موارد زیر ارایه شده است 1 عملیات تحکیم بستر 2 بهسازی و اصلاح خواص فیزیکی 3 انواع شمع 4 درجا 5 پیش ساخته 6 پیش تنیده بیش 7 میکروپایل 8 مراحل اجرای شمع بتنی در جا 9 معرفی 10 انواع شمع بتنی درجا 11 مرا

دسته بندی
عمران

فرمت فایل
pptx

حجم فایل
203
امروز اول صبحی خواب دیدم حافظ شیرازی آمده است ماهشهر و بعد از کلی پرس و جو از امر و زید نشانی مرا از دوستی گرفته و از کوچه ای بنبست که به منزل پدری ختم می شده یکراست آماده است سراغ من و من هم او را که حافظ باشد نه برگ چغندر مثل عاشقی سینه چاک آنچنان در آغوش گرفته ام  که نفسش بند بیابد .
طفلکی خیلی محجوب است این همه افتاده گی راستی که نوبر است  هیچی دیگه من هم اجازه می خواهم دستش را ببوسم و او را تا وسط حیاط خانه پدری زیر درخت سدر کهنسال مشایعت کنم
خزینه تاریخی سلطان امیر احمدکاشان و گرمابه های تاریخیگرمابه های تاریخی کاشان , از جمله اثر ها باشکوهی می‌باشند که در دوران صفوی مورد حمد جهانگردان داخلی و فرنگی شده , به گونه ای که شاردن فرانسوی می گوید : « خزینه های کاشان فوق العاده خوب , عالی و منزه میباشند . »این گرمابه ها با معماری خوب خصوصیت های یگانه یکی‌از پنج عنصر با اهمیت شهر ( مسجد , بازار , منزل , خزینه , آب انبار ) به شمار می‌آید از جمله گرمابه های دا
تمام فعالیت های مربوط به بتن ریزی نیازمند قالب بندی و آرماتورگذاری است. باید در نظر داشت که قالب بندی و آرماتورگذاری حدود ۳۰ تا ۷۰ درصد از مجموع هزینه ی اجرا و پیاده سازی بتن را در بر می گیرد. در بتن ریزی محدود معمولا از قالب هایی استفاده می شود که چوبی و توجیه پذیر است؛ زیرا پس از عملیات این قالب ها کاربردی نخواهند داشت. کارگاه های بزرگ بتنی اغلب باید قالب های مشابه را به دفعات زیاد به کار ببرند بنابراین به دلایل گوناگون از جمله مقاومت کم چوب
مولانا جلال الدین بلخی ،سراینده کتاب مثنوی معنوی ، دانسته یا نا دانسته مراحل ترقی را از بودائیان اقتباس کرده و د رکتاب خود چنین می گوید که : 
از جمادی مردم و نامی شدم 
وز نما مردم به حیوان سر زدم 
مردم از حیوانی و آدم شدم 
پس چه ترسم کی ز مردن کم شدم 
جمله دیگر بمیرم از  بشر 
تا بر آرم از ملائک بال و پر 
و زملک هم بایدم جستن ز جو 
کل شیئی هالک الا وجهه 
بار دیگر از ملک قربان شوم
آنچه اندر وهم ناید  آن شوم 
پس عدم گردم همچون ارغنون 
گویدم کانا الی
این داستان در چند سایت بصورت نثر و خیلی کوتاه نوشته شده که بنده به صحت حقیقت داشتن یا نداشتن آن مطمن نیستم
 آن را مطالعه کردم متوجه شدم  که هر نویسنده  فقط از منظر خاص خودش به آن پرداخته و در آنها اختلافاتی وجود دارد به این خاطر تصمیم گرفتم داستان را بصورت مثنوی  و از دید گاهی دیگر مورد قضاوت قرار دهم ، دوستان میتوانند 
این داستان را با همین عنوان در گوگل مطالعه کنند ، و دیدگاه خود را 
اگر مایل بودند با بنده در میان گذارند ،
در ضمن به علت طولا
توانمند سازی عملکرد مثبتی است که: جامعه نسبت به ناتوانان انجام می دهد. اساس این کار ضرب المثل ژاپنی است که: می گوید به شخص ماهی ندهید، بلکه ماهیگیری یاد بدهید! اما متاسفانه چنین کار اسیب های بزرگی: در جامعه و بصورت پنهان بوجود می اورد، که روحیه ستیزه جویی و پرخاشگری را افزایش می دهدو جامعه دچار حالت روانی می شود که: هیچگاه سیری پذیر نیست و همیشه: دارای مطالبات بناحق می باشد. مثلا وقتی سیل می اید، مردم نیاز به کمک فوری دارند، یعنی باید برای انها
گوندَمدن دوشمه‌یَن موضوع لاردان بیری ده اورتاق تورک دیلی نین یارادیلماسی مسئله سی دیر. موختلیف ایللرده بونونلا باغلی چوخسایلی قورولتایلار، توپلانتیلار کئچیریلسه ده، مسئله حلّینی تاپماییب. اورتاق تورک دیلینین یارادیلماسینی ضروری ائدن، بو یولدا آتیلمالی اولان آددیملار نَدن عیبارتدیر؟ تانینمیش تورکولوق، فیلولوژی علم لری دوقتورو، پروفسور فریدون جلیلوو نوواتور.آز-این امکداشی ایله صُحبتینده بیلدیریب کی، اورتاق دیل مسئله سی چوخ آغیر م

گوندَمدن دوشمه‌یَن موضوع لاردان بیری ده اورتاق تورک دیلی نین یارادیلماسی مسئله سی دیر. موختلیف ایللرده بونونلا باغلی چوخسایلی قورولتایلار، توپلانتیلار کئچیریلسه ده، مسئله حلّینی تاپماییب. اورتاق تورک دیلینین یارادیلماسینی ضروری ائدن، بو یولدا آتیلمالی اولان آددیملار نَدن عیبارتدیر؟ تانینمیش تورکولوق، فیلولوژی علم لری دوقتورو، پروفسور فریدون جلیلوو نوواتور.آز-این امکداشی ایله صُحبتینده بیلدیریب کی، اورتاق دیل مسئله سی چوخ آغیر
پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک سنگ نما گرانیت، تراورتن و … با استفاده از طناب راپل و راپل کاران حرفه ای در تهران و کرج
پیچ کردن سنگ نما با الو راپل
اصلی ترین و تخصصی ترین خدمتی که الو راپل برای شما تدارک دیده است، تیمی حرفه ای در خصوص پیچ کردن سنگ نما، تعمیر سنگ های افتاده از نما و چسباندن آن به نما با استفاده از راپل و بدون داربست است.
سنگ های نما با گذشت زمان و قرار گرفتنن در معرض عوامل محیطی، تا حدی چسبندگی خود را از دست می دهند و این البته ا
کوثر یعنی خیر کثیر، یاد و راه رسول خدا به واسطه فاطمه سلام الله علیها و فرزندان راستینش به تعداد همه شهدای تاریخ و رهپویانشان تکثیر شده است.
سربند یا زهرا ابهت خاصی داشت. رمز عملیات که یا زهرا بود، ناخودآگاه دل ها ترک می خورد و اشک ها پهنای صورت را پر می کرد. عشقشان بود پشت پیراهنشان بنویسند: می روم تا انتقام سیلی زهرا بگیرم. شیرین ترین زمزمه شان این بیت بود: هان ای شهیدان با خدا شب ها چه گفتید؟        جان علی با حضرت زهرا چه گفتید؟ ذکر یا زهرا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Gold walls - Best photo Album in the world